Tungsten Çivi Çakma Makineleri

Tungsten çivi batırıcı resim

Günümüzde, yumuşak plastiklerin ağırlıklandırılmasında popüler bir yaklaşım, küçük tungsten çivisi tabancalarının içten yumuşak plastik lureslere az miktarda ağırlık eklenmesidir.

Tungsten tırnak platinleri, ince ve tırnak biçimindeki ağırlıklar, sarsıntılı yemler, çubuklar veya incelikli solucanlar gibi yumuşak plastik yemlere yerleştirilir. Tungsten tırnak bataryalar, doğal görünümlü bir düşüş için engebeli sarsıntı yemini dengelemek için kullanılabilir. Diğer bir seçenek de, balıkları izleyen utangaçtan gelen vuruşları tetikleyebilen, kuyruk kuyruğundaki ilk düşüş için kuyruk ağırlık veren solucanlar.

Tungsten tırnak pabuçları, yumuşak plastik lureslerinize az miktarda ağırlık eklemek için mükemmeldir. Ağırlıktaki bir ayarlama, sudaki koşullar değiştiğinde veya yeminizin hareketini değiştirmek istediğinizde fark yaratabilir. Standart hat makası ile kolayca kenetlenir, tungsten tırnak pabuçları sizin için idealdir. Hızlı değişiklik yapabilme özelliği bir adım önde olmanıza yardımcı olur.

Her aktif tungsten tırnak platininin üç faktörü vardır: yumuşak plastik yemin herhangi bir bölümüne nüfuz etmek için keskin bir uç, yumuşak plastik yemin zarar görmesini en aza indirmek için dar bir uç profili ve uç uzunluğu boyunca bir dizi konik diken tungsten tırnak platinlerini yumuşak plastik cazibenizin gövdesine sağlam bir şekilde tutturmak için.